Znak Moravského Krumlova

Beseda s astrologem Milanem Gelnarem 22. března 2006

Kdo nezahálel ve středu 22. března, tak se dostavil do Knížecího domu, protože právě v tento den se zde konala beseda s Milanem Gelnarem, který tu byl už v říjnu loňského roku. Zatímco loni jsme se dozvěděli základní pojmy astrologie a také to, že číst horoskopy v časopisech a neodborných publikacích je pouhá ztráta času, ve středu jste mohli zjistit, že váš muž či vaše žena vlastně není ten pravý partner na celý život, mohli jste dostat odpovědi na otázky typu : Proč se se svým manželem neustále hádám? A nebo právě naopak - jak to, že je naše manželství tak harmonické? Uhodnete, jaké tedy bylo hlavní téma besedy? Je to téma, kterým se většina z nás trápí, přemýšlí nad tím, mluví o tom - jasně, jsou to partnerské vztahy. Nejprve bych se chtěla ve zkratce zmínit o Milanu Gelnarovi. Zprvu působil jako technik a programátor, poté pracoval po dlouhá léta v oblasti distribuce knih a od roku 2004 se vydává na dráhu profesionálního astrologa. Astrologii se však věnuje více jak dvacet let, dříve pro něj byla ovšem jen koníčkem. Za základní myšlenku astrologie lze považovat tvrzení, že vše, co se nám v životě děje, má svůj důvod, čili NÁHODY NEEXISTUJÍ. Takže jestli jste si dodnes mysleli, že bylo velkým štěstím, že jste potkali vaši ženu nebo muže,tak to je velký omyl. To, že se nehádáte, ve všem spolu souhlasíte, umíte se domluvit, doplňujete se, také není náhoda. Hlavní roli zde totiž hraje vaše znamení a postavení hvězd v okamžiku vašeho narození. Astrologie v podstatě sleduje a hledá souvislosti mezi hvězdami a tím, co se v různých časových úsecích života přihodí, ať už jde o milostné vztahy, zdravotní stav a nebo úspěchy a pády v zaměstnání. Podle astrologie se mnohým nepříjemnostem a zklamáním dá předcházet právě řízením se radami hvězd. Abychom lépe porozuměli, měli bychom mít jasno minimálně v těchto pojmech : Naše měsíční znamení se dělí do čtyř skupin - oheň (sem patří znamení:(Lev, Beran, Střelec), země (Panna, Býk, Kozoroh), vzduch (Vodnář, Blíženci, Váhy) a voda (Ryby, Rak, Štír). A tak jak na sebe působí např. voda a oheň, tak na sebe působí i lidé narození ve znamení, které se řadí k vodnímu živlu (př. Ryby) a k živlu ohně (př. Lev). Voda oheň uhasí, nedává mu prostor na projevení síly, podobně by to vypadalo i ve vztahu Lva a Ryby - nebyla by to třeba tak vhodná kombinace jako oheň a vzduch, který má schopnost oheň rozdmýchat, popohánět jej dál kupředu, zvyšovat jeho sílu. Jestliže chcete vědět více a toto téma vás opravdu zajímá, je možno si v knihovně vypůjčit knihu Milana Gelnara Astrologická předehra.

Astrologie a partnerské vztahy aneb Jak nezabít toho druhého.

V říjnu loňského roku se uskutečnila první přednáška tohoto autora pod názvem Astrologie v mém životě.
Upozorňujeme čtenáře a veřejnost na možnost zaslání SMS astrologovi –p. Gelnarovi.
Každý, kdo zašle prostřednictvím SMS na číslo 737 382 484 svá data narození (jméno, datum, místo a čas narození), zdarma získá vytištěné kolečko svého horoskopu.
Na besedě je možnost zakoupení knihy Astrologická předehra s výkladem horoskopu zdarma. Případné dotazy zodpoví p. astrolog na uvedeném čísle nebo na internetové adrese: www.astrosfera.cz

Rozhovor s panem Gelnarem

Moravský Krumlov knihovna
Moravský Krumlov knihovna
Moravský Krumlov knihovna
Moravský Krumlov knihovna
Moravský Krumlov knihovna
Moravský Krumlov knihovna
Moravský Krumlov knihovna